Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lojërat e Jonida Maliqit me të birin në fundjavë

Lojërat e Jonida Maliqit me të birin në fundjavë
October 23
20:30 2016

Përmes disa postimeve në rrjetet sociale, këngëtarja Jonida Maliqi ka ndarë me ndjekësit e saj disa momente të dashura të kësaj të diele, kaluar pranë dy njerëzve të shtrenjtë, të birit Dan dhe bashkëshortit Genti.

Në njërin prej tyre, që Jonida e përshkruan me fjalët “Sunday mood”, ku Dan duket teksa luan me të ëmën, ajo i drejtohet me fjalët: “Më lër rehat, o bir”. Në postimin tjetër, protagonistë janë vogëlushi Dan dhe i ati, i cili i është “nënshtruar” dëshirës së të birit dhe i bën xhiro me valixhe nëpër shtëpi. /Blitz.al/

jonida2

jonida1

Komento
Etiketimet
Shperndaje