Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Lindsay Lohan rikthehet me një shfaqje televizive

Lindsay Lohan rikthehet me një shfaqje televizive
March 22
15:08 2017

Lindsay Lohan është duke punuar për një shfaqje të re televizive. Aktorja ka shpërndarë një video ku fillimisht thotë: “Unë jam rikthyer, bitches”. Më tej ajo tregon se do të jetë pjesë e rrjeteve sociale sepse i dashuron ato.

Lindsay tregon se do të rrëmbejë vëmendjen e njerëzve në rrjetet sociale duke marrë foto të tyret dhe duke i bashkuar. Më tej, nëpërmjet fotove ajo do të bëjë edhe disa sfida. “Viktimat” e Lohan do të kapen nga kamerat e fshehta në ambiente dhe momente të ndryshme.

“Unë kam vendosur që të guxoj me njerëzit e vërtetë që pyesin se sa me vlerë janë mediat sociale”./Blitz.al/

Share