Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lindsay Lohan pëson aksident, spiranca i këput gishtin e unazës

Lindsay Lohan pëson aksident, spiranca i këput gishtin e unazës
October 03
17:09 2016

Lindsay Lohan ka pësuar një aksident gjatë një shëtitjeje me anije.

Ajo është përpjekur të hedhë spirancën e anijes, por spiranca i ka prerë gjysmën e gishtit dhe e ka tërhequr me vete. Madje ajo shpjegon se spiranca i është kapur tek unaza dhe kjo është arsyeja që ajo ra në det.

Miqtë e saj kanë kërkuar dhe kanë gjetur gjysmën e gishtit të saj në det.

Lohan ka bërë një ndërhyrje kirurgjikale për të ngjitur përsëri gishtin e saj dhe më pas  ka hedhur një video në rrjetet sociale.

Pavarësisht aksidentit, aktorja e ka kaluar me shumë sportivitet këtë ngjarje. /Blitz.al/

Wow #lindsaylohan #teamwork #freckles almost lost a finger. Www.lindsaylohan.us @lindsaylohan

A video posted by www.Lindsaylohan.us (@lindsaycollector) on

 

Komento
Shperndaje