Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lindsay Lohan: Na lini t’i zgjidhim vetë çështjet personale

Lindsay Lohan: Na lini t’i zgjidhim vetë çështjet personale
August 22
14:58 2016

Kohëve të fundit është përfolur për ndarjen e Lindsay Lohan me të fejuarin Egor Tarabasov. Ajo ka postuar një foto ku tregon unazën e fejesës por ka thënë se për momentin janë duke bërë një pauzë për tu qartësuar.

“ Do ta vlerësoja shumë në qoftë se spekulimet në lidhje me jetën time nuk do të vazhdonin më. Më vjen keq që një çështje kaq private është bërë publike, këto janë disa gjëra që mmund ti sqaroj vetëm unë dhe i fejuari im. Ka gjera më të rëndësishme që ndodhin në botë sesa marrëdhënia jonë”.- ka thënë aktorja./Blitz.al/

lindsay-lohan-ring-4f736d07-ab0e-46bb-9db7-ce3c6c3d34ce

Komento
Shperndaje