Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lindsay Lohan, debat të ashpër me të fejuarin. Nëna e tij kërkon ndarjen

Lindsay Lohan, debat të ashpër me të fejuarin. Nëna e tij kërkon ndarjen
July 11
19:25 2016

Lindsay Lohan dhe i dashuri i saj Egor Tarabasov kanë qenë duke pushuar pranë familjarëve dhe miqve në Mykonos.  Çdo gjë ka shkuar mjaft mirë, deri në momentin që Lindsay ka lexuar diçka në telefonin e Egor dhe e ka hedhur atë në det. Egor e ka lagur aktoren me një pije dhe më pas ka filluar debati i ashpër mes tyre.

Truprojat kanë ndërhyrë dhe Lindsay-n e kanë çuar drejt makinës, kurse Egor është rikthyer pranë familjes.  Nëna e Egorit është habitur nga reagimi i saj dhe i ka kërkuar të birit t’i japë fund romancës së paqëndrueshme.

Komento
Etiketimet
Vip
Shperndaje