Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Linda Rei e tha hapur: “Unë nuk kam nevojë për famën në Shqipëri!”

Linda Rei e tha hapur: “Unë nuk kam nevojë për famën në Shqipëri!”
October 01
20:00 2017

Menjëherë pas intervistës së saj në Top Show Magazine sezonin e kaluar, Linda Rei u kthye në një nga personazhet më të komentuar e të përfolur të momentit.

Tashmë, CV-së së saj i është shtuar edhe pjesëmarrja në spektaklin “Dance ëith Me 4”, ku garon e vetme përballë të gjithë konkurrentëve të tjerë.

Këtë të shtunë Linda ishte e ftuar në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës , ku i është përgjigjur thumbave ashtu siç di vetëm ajo.

E pyetur se mos vallë ishte pagesa ajo që e ka tunduar për t’u bërë pjesë e kastit, Rei përgjigjet: “Nuk ka të bëjë fare me pagesën, por me diçka shumë humane. Unë nuk jetoj në Shqipëri prandaj nuk kam nevojë për famën këtu, sepse në Itali nuk më njohin si këtu. Sapo të mbarojë spektakli unë do të vazhdoj jetën andej!”.

Eh, Linda të thotë ç’të dojë, por këtu fama i shërbyer goxha! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje