Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lind fëmija i dytë e Olivia Wilde: “Kjo është bukuroshja e vogël Daisy!”

Lind fëmija i dytë e Olivia Wilde: “Kjo është bukuroshja e vogël Daisy!”
October 16
10:18 2016

Olivia Wilde ka lindur fëmijën e saj të dytë, pas djalit dyvjeçar Otis Alexander. Ajo dhe i fejuari, Jason Sudeikis, kanë dashur ta japin këtë lajm të bukur nëpërmjet Instagram-it.

“U shtua një fëmijë në lagje! Daisy Josephine Sudeikis. Ka lindur si gocë bose, në Ditën Ndërkombëtare të Femrës” – ka thënë Olivia.

daisy

Kujtojmë se Olivia e ka lajmëruar shtatzëninë e saj në muajin prill në rrjete sociale, ndërkohë që gjatë gjithë këtij rrugëtimi ka folur në intervista se të qenit nënë është eksperienca më e bukur në botë.

Jetë të gjatë Daisy! /Blitz.al/

Shperndaje