Blitz

 Breaking News

Liam Hemsworth: “ Nuk jam i fejuar me Miley Cyrus”

Liam Hemsworth: “ Nuk jam i fejuar me Miley Cyrus”
April 15
16:17 2016

Duke filluar që në muajin janar, është folur gjatë për fejesën e Liam Hemsworth me Miley Cyrus. Deri tani nuk kishte patur asnjë deklaratë nga çifti, por miqtë e tyre kishin folur për media të ndryshme duke thënë se çifti ishte fejuar dhe ishin shumë të lumtur.

Liam thyen heshtjen!  Në një intervistë në Australia TV Week ai ka hedhur poshtë zërat që kishin dalë deri tani.  Ai ka mohuar atë që flitej  dhe ka thënë” Unë nuk jam i fejuar me Miley-n”

Nuk dihet nëse cifti ka plane për një fejesë së shpejti, por deri tani duket vetëm se  janë duke shijuar dashurinë e tyre.

Tags
Share