Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus nuk fshihen më…

Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus nuk fshihen më…
June 15
10:27 2016

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth nuk e kanë konfirmuar zyrtarisht lidhjen e tyre,  por daljet e tyre në publik po bëhen më të shpeshta.  Të martën në mbrëmje, ata janë parë  të kapur për dore duke dalë nga shtëpia në Soho, Nju Jork.

Por çifti nuk do të flasë për marrëdhënien e tyre dhe Liam pak muaj më parë ka thënë se ai nuk ka gjë për të thënë.  “Njerëzit duhet ta kuptojnë vetë. Unë kur të ndiej diçka do ta bëj. Do të marr vendime për të qenë i lumtur dhe kjo është e drejta ime”,- tha ai.

Ata janë ribashkuar në fillim të këtij viti, por kanë vendosur të shijojnë lidhjen duke mos e zyrtarizuar atë.

 

cyrus-hemsworth-1-435

Etiketimet
Shperndaje