Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Lepurushët e Pashkëve” të VIP-ave

March 28
13:10 2016

Miley Cyrus

Miley Cyrus
Picture 1 of 12

Fundjava e Pashkëve shënon fillimin e pranverës.  Festa e parë e këtij sezoni karakterizohet nga vezët e lyera, shportat e mbushura me çokollata, lepurushë dhe lule. Të famshmit kanë vendosur të ndajnë me fansat në Instagram foto nga festimet e tyre.

Komento
Etiketimet
Shperndaje