Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Leonardo DiCaprio në tapetin e kuq: Dukem mjaft mirë

Leonardo DiCaprio në tapetin e kuq: Dukem mjaft mirë
September 10
14:53 2016

Leonardo DiCaprio ka marrë pjesë në tapetin e kuq për premierën e dokumentarit të tij në Festivalin e Filmit në Toronto.

Ai shihet shumë i sofistikuar me një kostum blu dhe me një pamje të kuruar. Aktori është kapur nga paparacët duke rregulluar flokët herë pas here. Flokët, një detaj që nuk mund të lihej pa u vënë re, pasi Leo tregone një kujdes të madh për to.

Teksa i rregullonte dukej sikur mendonte : “Dukem shumë mirë”.

Ajo ç’ka u vu re ishte se e dashura e Leos mungonte në këtë premierë për disa impenjime të saj./Blitz.al/

leonardo-dicaprio-tiff-september-2016-1

Komento
Shperndaje