Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Leonardo DiCaprio me një femër misterioze

May 07
18:02 2016

Zakonisht Leonardo DiCaprio shoqërohet me vajza të bukura. Këtë herë ai është fotografuar në shoqërinë e një vajze me flokë kafe, e panjohur për publikun.

Vajza  ka takuar nënën e Leos, por se kush është ajo, akoma nuk është bërë e ditur. Leo nuk ka dhënë akoma asnjë detaj për të dhe as për fotot që po qarkullojnë. Në qoftë se kjo vajzë është zgjedhja e re e Leos ose jo ngelet për t’u parë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje