Blitz

 Breaking News

Ledri Vula: Me Skivin s’do jem kurrë më mik!

Ledri Vula: Me Skivin s’do jem kurrë më mik!
May 20
18:29 2017

 

Ledri ishte i ftuari i radhës në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës për të na folur për klipin e tij më të ri, “U harrum”, të dashurat dhe ish-të dashurat dhe sigurisht, edhe për marrëdhënien me Skivin, ish-partnerin e tij artistik.

I pyetur nëse do t’i shohim sërish bashkë dhe a e ruajnë akoma miqësinë bashkë, Ledri shprehet: “Epo, janë disa kujtime të bukura që do të mbesin, por nuk shanse të bëhemi sërish”.

Përveç kësaj, ai ka treguar se mes tij dhe Skivit nuk ka më marrëdhënie shoqërore.

Intervistën e Ledrit mund ta gjeni më poshtë. /Blitz.al/

Share