Blitz

 Breaking News

Ledri Vula dhe Lorik Cana nderohen me titullin e veçantë

Ledri Vula dhe Lorik Cana nderohen me titullin e veçantë
June 14
19:03 2019

Lorik Cana dhe Ledri Vula janë nderuar me çmimin “Nderi i Gjakovës”!

Ceremonia e organizuar në Gjakovë, ka pasur të pranishëm emra të njohur të botës së artit dhe showbiz-it të cilët janë nderuar me çmimet përkatëse.

“I përulur dhe i nderuar. Gjihmonë. Faleminderit Gjakova”.- shkruan reperi në mbishkrimin që shoqëron foton e publikuar krah Canës.

 

View this post on Instagram

 

Humble and honoured. Always. Thankyou Gjakova.

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Por, krahas reperit dhe kapitenit legjendar të Kombëtares shqipatare, edhe gjyshërit e Ledrit janë ndëruar duke i vënë emrin e  tyre një qendre rinore në Vushtrri.

“Qendra Rinore Naxhije dhe Fahri Buçinca, Vushtri”- është emërtimi i qendrës të cilën mamaja e reperit, Xheraldina e ka postuar në llogarinë e saj në Instragram.

“Krenare me nanën dhe babën – Qendra rinore në Vushtrri prej sot mbane emrin e Naxhie dhe Fahri”-shkruan moderatorja e “Diçka po zihet” në mbishkrimin e postimit.

/Blitz.al/

 

 

 

Share