Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ledri në shtrat me…

Ledri në shtrat me…
November 12
15:26 2016

Fundjavat na bëjnë gjithnjë më dembelë. Kjo vlen edhe për këngëtarët shqiptarë, për të cilët fundjavat “off” janë shumë të rralla.

Reperi më i dashur i momentit e ka kaluar këtë ditë të shtunë në shtëpinë e tij. Ai ka postuar pak minuta më parë një foto nga krevati bashkë (jo me ndonjë femër) me qenin e tij.

E në fakt në këto ditë të ftohta dhe gri të ndenjurit shtrirë duket se është zgjedhja më ideale e mundshme. Këngëtari është duke shijuar aktualisht suksesin e hitit “A jena mirë”, i cili po dëgjohet kudo dhe është tejet i klikuar në Youtube.

A photo posted by Ledri Vula (@ledrivula) on

Shperndaje