Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ledri ndahet nga e dashura

Ledri ndahet nga e dashura
October 22
19:37 2016

Këngëtari i njohur Ledri Vula prej disa kohësh ka qenë në lidhje me vajzën e ish-kryeprokurorit të Shqipërisë, Adela Sollakun.

Çifti ka qenë shumë i rezervuar dhe ka preferuar ta mbajë lidhjen larg vëmendjes së medias. Madje daljet në publik dhe fotot në rrjetet sociale ishin shumë të pakta.

Sipas burimeve për “Prive” thuhet se Ledri dhe Adela i kanë dhënë fund romancës së tyre disavjeçare.

Nuk dihet ende nëse ka ndonjë mundësi për ribashkim dhe ky është vetëm një moment kritik apo çifti është ndarë përfundimisht./Blitz.al/

Komento
Shperndaje