Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ledri ndahet nga e dashura por…

Ledri ndahet nga e dashura por…
October 22
22:41 2016

Reperi Ledri Vula i ka dhënë fund marrëdhënies së tij me Adela Sallakun dhe ky lajm ka pushtuar sot mediat shqiptare.

Por ky fakt nuk e ka penguar reperin të vazhdojë përpara me karrierën dhe planet e tij muzikore.

Këngëtari i hitit ” Një gotë për ty” do ta publikojë nesër projektin e radhës dhe këtë herë do të vijë solo.

Gjatë sezonit veror ai bashkëpunoi me shumë këngëtarë si, Flori Mumajesi, Lumi B, Mc Kresha, Gjiko, etj.

Dimë gjithashtu se në planet muzikore të tij është edhe një duet me Nora Istrefin, por kjo mbetet për tu parë…

 

image

 

 

 

Komento
Shperndaje