Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ledioni zbulon “sekretin” e Sarës

Ledioni zbulon “sekretin” e Sarës
November 24
17:18 2016

Ata janë çifti më i përfolur i momentit. Bëhet fjalë për Sara Hoxhën dhe Ledion Liçon, të cilët do të bëhen prindër së shpejti.

Por në Snapchat moderatori i njohur i Top Channel i ka zbuluar partneres së tij një sekret të vogël sa i përket ushqimit të saj të preferuar.

“Bufeja e “çmendur” e Sarës”- është kjo dixhitura që shoqëron këtë fotografi. Në të shohim qartazi se Sara kujdeset shumë për ushqimin që përzgjedh, pasi produktet e saj ushqimore janë të gjitha organike./Blitz.al

 

Shperndaje