Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ledioni xheloz për Sarën? Rrëfehet moderatori: “Nëse nuk do jesh xheloz, i bie të jesh budalla”

Ledioni xheloz për Sarën? Rrëfehet moderatori: “Nëse nuk do jesh xheloz, i bie të jesh budalla”
January 18
11:09 2018

Mbrëmjen e djeshme në “Top Show Magazine” ka qenë i ftuar moderator i njohur Ledion Liço. Ai ka folur për programin që do të fillojë të premten “The Voice Kids” si dhe për marrëdhënien me partneren e të birin.

Mes këtyre ai është pyetur nëse bëhet xheloz për Sarën dhe Ledioni nuk ka hezituar të japë një përgjigjie të sinqertë.

“Po sigurisht që jam. E ke parë Sarën ti apo jo? Sara është alamet ylli. Nëse nuk do jesh xheloz për Sarën, i bie të jesh budalla”- ka thënë ai.

Epo, mund të themi se Ledioni ka të drejtë…/Blitz.al/

 

 

 

Komento
Shperndaje