Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ledioni jep një lajm të mirë për të gjithë admiruesit e “The Voice of Albania”

Ledioni jep një lajm të mirë për të gjithë admiruesit e “The Voice of Albania”
July 28
15:30 2016

Për të gjithë fansat e Voice of Albania, Ledioni ka një lajm të mirë për ju: “The Voice of Albania 6 do të nisë rrugëtimin shumë shpejt”

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë prezantuesi, i cili ka shpërndarë një video në Instagram ku lajmëron nisjen e spektaklit të talenteve.

Datat e nisjes së show-t apo detaje të tjera nuk janë bërë publike akoma, por si gjithmonë, surprizat dhe risitë nuk do të mungojnë.

 

 

#thevoiceofalbania6 @voicealbania

A video posted by Ledion Lico (@ledionl) on

Shperndaje