Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit
  • Tronditen bizneset Call Center. Kalohet ligji i ri nga senati italian Asaj që i frikësoheshin të gjitha bizneset shqiptare të Call Center sapo ka ndodhur. Senati italian ka miratuar sot ligjin për bizneset Call Center që operojnë jashtë territorit italian dhe...
  • CIA vjen në Tiranë Drejtori i CIA-s (Central Inteligence Agency) amerikane, John Brennan, ka mbërritur në Tiranë, ku është takuar me presidentin Nishani e kryeministrin Rama. Mësohet se Brennan ka diskutuar me autoritetet tona...
  • Itali, shkatërrohet banda e shqiptarëve Një tjetër operacion i karabinierisë italiane në zonën e Ternit në Itali ka shkatërruar një bandë shqiptarësh që merrej me trafikimin e lëndëve narkotike. Shqiptarët e moshave 37 dhe 34-vjeçare...
  • Ukrainë, nuk shkuan për ta zëvendësuar, vdes i ngrirë ushtari… I priti ushtarët e tjerë për një kohë të gjatë, me shpresën se nga momenti në moment do të vinin për ta zëvendësuar, por askush nuk u shfaq. Kështu humbi...
  • LIBRA dorëzon në Kuvend nismën për minimumin jetik Partia e krijuar një muaj më parë, LIBRA, ka dorëzuar në Kuvend një nismë për minimumin jetik. Kjo nismë u prezantua nga deputetja e kësaj partie, Mimoza Hafizi, e cila...
  • Lutfi Dervishi: Gazetarët sot u ngjajnë hienave! Në një shkrim të tij, analisti Lutfi Dervishi ka trajtuar aktualitetin në Shqipëri në këto momente dhe mënyrën e pasqyrimit të lajmeve të përditshme nga mediat në vend, çka sipas...
  • Laborantët-Beqajt: Tërhiqu nga koncesioni! Laborantët që operojnë në spitalet shtetërore shqiptare kanë protestuar në shumicën dërrmuese të spitaleve tona, duke i kërkuar ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj, të tërhiqet nga dhënia me koncesion e...
  • Rama ironizon PD-në. Komentuesja: Një surrat keni të gjithë ju   Kryeministri Rama ka ironizuar PD-në dhe kreun e saj Basha përmes një statusi në Facebook-un e tij personal. “Gënjej unë, gënjen BE, gënjejnë SHBA-të, gënjejnë të gjithë veç Lulit...
  • Basha takon Merkel Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka takuar kancelaren gjermane Angela Merkel, gjatë punimeve të Kongresit të Partisë që Merkel drejton në Gjermani. Basha e ka falënderuar kancelaren për ndihmën...
  • Krujë, gjendet i vdekur në banesë 40-vjeçari Një 40-vjeçar nga Kruja është gjendur i pajetë në banesën e tij. I identifikuar si Tonin Dobrozi, viktima raportohet se nuk ka pasur shenja dhune në trup dhe sipas ekspertizës...

Ledion Liço i shkruan gruas së këngëtarit të famshëm…

Ledion Liço i shkruan gruas së këngëtarit të famshëm…
November 25
21:47 2016

Postimet e moderatorit Ledion Liço në rrjetet sociale gjatë javëve të fundit kanë qenë kryesisht kushtuar jetës familjare, Sara Hoxhës dhe fëmijës që ata presin të lindë shumë shpejt.

Mesa duket, roli i partnerit të përkushtuar i ka hyrë në qejf Ledionit, sa ka filluar edhe të përgatisë ushqime për veten dhe për Sarën. Të paktën kështu duket në postimin e tij të para pak minutave në Instagram, ku ai i drejtohet Chrissy Teigen-it, bashkëshortes së këngëtarit të famshëm John Legend, me fjalët:

“Chrissy, 1 orë për ta përgatitur këtë sallatë, por ia vlejti. E hëngri edhe ajo, kështu që nuk u shqetësova aspak për erën e hudhrës së frymëmarrjes”, – shkruan me shaka moderatori i njohur, për sallatën e përgatitur sipas recetës së marrë nga libri i gatimeve “Cravings” të Teigen, të cilin e ka postuar në fotografi.

E pra, mesa duket, mundimi ia ka vlejtur dhe Ledioni është shumë i lumtur për këtë. /Blitz.al/

ledioni

Komento
Shperndaje