Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ledion Liço e ka marrë seriozisht rolin e babait

Ledion Liço e ka marrë seriozisht rolin e babait
August 01
22:12 2016

Pak javë më parë Sara Hoxha dhe Ledion Liço bënë publik lajmin se janë në pritje të një fëmije. Ata do të bëhen prindër të një vogëlushi.

Kjo është një ekperiencë e paprovuar për të dy dhe Ledioni duket se e ka marrë shumë seriozisht rolin e babait. Nëpërmjet një posti në Instagram ai tregon se është duke lexuar libra rreth kujdesit ndaj fëmijëve, shëndetit dhe si duhet të sillesh me ta. Ndryshe nga të tjerët këtë verë lista e librave për moderatorin i përket prindërimit dhe në mënyrë të veçantë për pritjen e nje djali pasi tashmë çifti ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës që do t’i bëjë të lumtur pas disa muajsh./Blitz.al/

My summer reading?

A photo posted by Ledion Lico (@ledionl) on

Shperndaje