Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ledina Çelo, një “superhot” mami

Ledina Çelo, një “superhot” mami
October 31
17:11 2016

Këngëtarja Ledina Çelo nuk rresht së treguari që është një nga mamatë me seksi të showbiz-it. Herë pas here ajo ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria me vogëlushët e saj, Erlis dhe Periana. Së bashku me familjen Ledina ndodhet në Dubai për të kaluar disa ditë pushimesh. Ishin të pashmangshme fotot seksi dhe nuk kanë munguar në fakt.

Ledina Çelo mund të quhet me plot gojën një mami superseksi me kohë të plotë. Të gjitha fotot e tregojnë të kuruar, me forma shumë të bukura trupore. Ledina e dashuron aparatin dhe kjo duket mjaft qartë, pa diskutim që është një dashuri e ndërsjellë.

 

led-1

led-2

led-3

led-4

Shperndaje