Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ledina Çelo feston 1 dekadë me bashkëshortin: “Gjithmonë bashkë, gjithmonë me ty!”

Ledina Çelo feston 1 dekadë me bashkëshortin: “Gjithmonë bashkë, gjithmonë me ty!”
January 17
12:46 2018

Me siguri ju ka rënë rasti të lundroni në Instagramin e këngëtares Ledina Çelo, e cila prej kohësh tashmë së bashku me bashkëshortin dhe dy vogëlushët e saj po jeton në Gjermani.

Erlis 6 Birthday ? ???#mylife #mybeautifulfamily

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Ndonëse është shkëputur nga muzika, Ledina vazhdon të ketë qejf fotot, të mbajë veten dhe të sigurohet që ka gjithnjë një pamje të kuruar. Sigurisht që vihet re se përgjatë gjithë këtyre viteve, një pjesë të meritës për këtë e ka pasur edhe bashkëshorti i saj.

#10yeartogetherforever

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Sot, Ledina dhe bashkëshorti i saj festojnë 10-vjetorin e lidhjes, ndaj dhe kjo e fundit ka postuar një foto duke dhuruar një pozë romantike në çift.

“10 vite bashkë, gjithmonë bashkë” – ka shkruar ajo, ndërkohë që ka marrë edhe urimet nga ndjekësit e saj. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje