Blitz

 Breaking News

Larg vëmendjen nga fustani i Lorit, ndriçuesja e mbrëmjes paska qenë Sara Hoxha!

Larg vëmendjen nga fustani i Lorit, ndriçuesja e mbrëmjes paska qenë Sara Hoxha!
October 20
11:56 2017

U fol e u përfol gjatë veshja që Lori Hoxha kishte zgjedhur për festën e saj të ditëlindjes. Siç u shkrua dhe në media, blogerja kishte vendosur të bënte një temë ditëlindjeje ’24 karat flori’ duke nënkuptuar 24 vjetorin e saj dhe faktin se të gjithë të ftuarit duhet të ishin veshur me ngjyrë ari.

Deri më tani të gjithë po merreshim me fustanin e Lorit, por duket se ai që ka ndriçuar vërtetë shumë ka qenë fustani i Sara Hoxhës.

Jo vetëm që kjo e fundit ka qenë në përshtatje të plotë me temën e festës por është paraqitur edhe me forma shumë të mira të trupit çka ja shton lezetin. Ka qenë në fakt Ledioni që ka postuar foto ku mund të arrijmë të dallojmë veshjen e Sarës sepse ajo vetë ka preferuar të mos e ndajë me të tjerët. /Blitz.al/

 

Share