Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lakuriq në tapetin e kuq, ja si filloi gjithçka…

April 04
14:29 2016

• Marilyn Monroe, 1962

• Marilyn Monroe, 1962
Picture 1 of 32

Edhe lakuriqësia e yjeve të Hollivudit në parakalimet në tapetin e kuq e ka një histori. Edhe pse duket sikur me kalimin e viteve zhveshja nëpër dalje publike shtohet, duhet kujtuar se kanë qenë pikërisht femrat më të bukura të dekadës së kaluar apo edhe më herët, ato që kanë nisur këtë “lojë”. Ndiqni galerinë për të ndjekur evolucionin e zhveshjes…

 

Komento