Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

LAJMI I DITËS: Danjel & Fotini, në pritje të fëmijës së tyre të parë!

LAJMI I DITËS: Danjel & Fotini, në pritje të fëmijës së tyre të parë!
August 17
22:15 2017

Jo, nuk është 1 prilli, thjesht çifti që u martua në “Big Brother” duke fituar edhe këtë edicion të fundit ka vendosur të na surprizojë.

Ata janë duke kaluar disa pushime në Turqi, kur vetëm pak më parë kanë postuar një foto ku të dy kanë rrethuar barkun e Fotonisë. “Familja LaFoDa” – kanë shkruar ata dhe fansat kanë nisur menjëherë të urojnë një shtatzëni të mbarë.

 

Edhe pse komentet kanë qenë të shumta, çifti nuk e ka sqaruar siç duhet situatën edhe pse me këto ‘gjurmë’ që kemi me shumë mundësi ata presin një bebe dhe ky është një lajm shumë i bukur, shpresojmë të jetë i vërtetë! /Blitz.al/

Shperndaje