Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lajmi ditës: Angelina Jolie surprizon Brad Pitt dhe pikërisht në pikën e tij të dobët!

Lajmi ditës: Angelina Jolie surprizon Brad Pitt dhe pikërisht në pikën e tij të dobët!
June 19
07:16 2017

Ndonëse Jolie dhe Pitt tashmë janë ndarë, por kjo nuk do të thotë se ata nuk rezervojnë një vend të veçantë në jetët e njëri-tjetrit, sidomos pasi kanë së bashku dhe fëmijët që i duan sa vetë jeta.

Sipas konsensusit të tyre, fëmijët do të qëndrojnë me të ëmën dhe ashtu ka ndodhur deri tani, por duke qenë se Festa e Baballarëve kishte afruar, Jolie ka menduar të surprizojë Pitt, duke i dërguar fëmijët në shtëpinë e tij.

Fëmijët kanë qëndruar për disa orë të mira me të atin, më pas janë larguar nga Los Angeles sepse u duhej të shoqëronin Angelina-n në një udhëtim në Addis Ababa në Etiopi, vendi në të cilin është adoptuar Zahara në 2005-n.

Kjo do të thotë se deri tani Jolie dhe Pitt janë duke pasur një prindërim të mirë, ndonëse të ndarë dhe ky është një lajm shumë i mirë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje