Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lajmet për ndarje të çiftit Beckham, flet për herë të parë Victoria…

Lajmet për ndarje të çiftit Beckham, flet për herë të parë Victoria…
June 21
08:59 2018

Ka disa muaj që po qarkullojnë lajme për një ndarje të mundshme të çiftit Beckham. U përfol për një krizë për shkak të angazhimeve të shumta që ata të dy kanë. Por stilistja Victoria Beckham ka preferuar të  flas në lidhje më gjithë zhurmën e madhe që u bë në media. Ajo në një prononcim për “Forbes Woman” ka sqaruar gjithçka ku ka lënë të kuptohet se asgjë nuk është e vërtetë.

“Unë çdo ditë të jetës sime përpiqem që të jëm një mama dhe bashkëshorte e mirë. Sigurisht që kam mbështetjen e madhe të një njeriu dhe burri të mrekullueshëm si David. Punët i këmi të barabarta dhe kur unë jam larg është ai që kujdeset për fëmijët por edhe për gatimin. – ka përfunduar Victoria.

Përfaqësuesit e familjes gjithashtu kanë hedhur poshtë çdo thashethem për një ndarje të mundshme të çiftit dhe janë shprehur se lajmet janë shpërndarë me qëllim të keq nga njerëz të cilën nuk e duan të mirën e David dhe Victorias.

/Blitz.al/

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje