Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lajm i hidhur për motrat Ismajli

Lajm i hidhur për motrat Ismajli
April 25
12:50 2016

Një lajm i hidhur vjen nga familja Ismajli. Nëna e Adelina dhe Zanfina Ismajlit ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Sipas Prive.al, Mona Ismajli ka ndërruar  jetë mëngjesin e sotëm pas një sëmundjeje të rëndë, të cilën nuk e ka përballuar dot. Ajo është përmendur shpesh në media si një nënë e përkushtuar ndaj vajzave të saj, por edhe si menaxherja e parë femër në Kosovë, e cila i ka mbështetur të bijat në karrierat e tyre të suksesshme. Ajo ka lënë pas tri vajza: Zanfinën, Adelinën dhe Emën.

Në nder të kësaj gruaje të fortë, Blitz.al i shpreh ngushëllime familjes Ismajli në këtë ditë të hidhur për të.

 

zanfina-nena

Shperndaje