Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Labinot Gashi aksidentohet me makinë! Ja cila është gjendja e tij

Labinot Gashi aksidentohet me makinë! Ja cila është gjendja e tij
July 21
14:59 2018

Moderatori i njohur i “Një kafe me Labin”, Labinot Gashi ka pësuar një aksident automobilistik ditën e sotme. Sipas “Express” aksidenti ka ndodhur në lagjen “Arbana”  në Prizren por për fat të mirë moderatori nuk ka pësuar asnjë lëndim. Policia ka konfirmuar se bëhet fjalë vetëm për dëme material dhe shkaku i përplasjes së dy automjeteve njëra prej të cilave ka qenë në drejtim nga moderator i njohur, ka qenë mosrespektimi i rregullave. Për fat të mirë Labi ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

“Në rrugën “Ismail Kryeziu” në lagjen Arbana në Prizren ka ndodhë një aksident trafiku, janë të përfshira dy automjete. Aksidenti ka ardhë për shkak të mosrespektimit të rregullave në trafik. Kemi të bëjmë vetëm me dëme materiale, policia po merret me rastin në vendin e ngjarjes.”,- ka qenë ky njoftimi i policisë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje