Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kylie Jenner zgjedh si imazh të markës së saj motrën më të famshme

Kylie Jenner zgjedh si imazh të markës së saj motrën më të famshme
April 19
11:51 2017

Të zgjedhësh imazhin e një kompania kozmetike siç është “Kylie Cosmetiks” duhet ta mendosh me kujdes pasi duhet të jetë një fytyrë e cila është e aftë që të marrë vëmendje. E kush më mirë se Kim Kardashian, motra e vetë Kylie Jenner mund ta bënte këtë.

Në një trailer të spotit që pritet të dalë së shpejti dy motrat kanë pozuar për markën e njohur. Ato shfaqen topless me një grim i cili i bën të duken thuajse binjake e një bukuri rrëzëllitëse që kush më mirë se këto dy vajza mund ta kenë. Rrjeti ka shpërthyer në komplimenta për dy motrat e famshme dhe ka qenë vetë Kylie ajo që ka postuar një pjesë të spotit të Instagram-in e saj.

Në shumë pak orë videoja ka arritur të marrë 4.2 milion shikime e duhet thënë se me këtë zgjedhje Kylie i ka kursyer vetes disa të holla. Kush më mirë se Kim mund ti japë më shumë shkëlqim markës së Kylie Jenner!/Blitz.al/

COMING SOON @kyliecosmetics #KKW

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Komento
Shperndaje