Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kylie Jenner përsëri bionde!

March 25
13:14 2016

Kylie Jenner  ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për ndryshimet e herëpashershme në stilin e saj. Nuk vonon shumë dhe Kylie nxjerr diçka të re. Një ndryshim i vogël ose i madh e bën mos të jetë asnjëherë njëlloj. Këtë herë ajo  është kthyer përsëri në bionde.

Kylie  guxon dhe bën ndryshime drastike në look-un e saj. Kylie bionde duket një femër akoma më tërheqëse dhe seksi, njëlloj si Jessica Simpson në vitin 2005. Menjëherë ajo ka postuar foto në Snapchat dhe Instagram, ku komentet e fansave të saj nuk kanë munguar që në minutat e para të postimit.

Komento
Etiketimet
Shperndaje