Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kylie Jenner si Christina Aguilera për Halloween. Ja si e komenton këngëtarja…

Kylie Jenner si Christina Aguilera për Halloween. Ja si e komenton këngëtarja…
October 31
11:59 2016

Christina Aguilera ka reaguar pasi Kylie Jenner u maskua si ajo për festën e Halloween-it. Këngëtarja e njohur ka treguar se e ka pëlqyer shumë kostumin e Kylie-t dhe i ka dhënë një “BRAVO” të madhe.

Christina është shfaqur me këtë look në një nga videoklipet e saj në vitin 2002 dhe ditën e djeshme kostumi i Kylie-t ka qenë ndër më të komentuarit në media. E veshur me një palë pantallona të kuqe që nxirrnin në pah vithet, me bikini dhe me flokët e verdhë dhe të zinj modelja dukej super seksi. Komplimentet ajo i ka marrë edhe nga vetë Christina Aguilera, e cila nëpërmjet një postimi në Instagram e ka përgëzuar Kylie-n.

Ndërkohë që Kylie ishte një “Christina Aguilera”, i dashuri i saj, reperi Tyga, ishte maskuar si një tjetër reper i njohur, Juelz Santana. /Blitz.al/

“YAASSSSS”…..Killin it @kyliejenner yes to dirrty 2016!! Get it girrrl!!! ??☠️????

A photo posted by Christina Aguilera (@xtina) on

Komento
Shperndaje