Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kylie Jenner në një video muzikore

Kylie Jenner në një video muzikore
April 01
12:35 2016

Kylie Jenner ka bërë një video për të prezantuar produktet e bukurisë. Kylie ka nxjerrë produktin e ri, shkëlqyese buzës, i cili do të jetë mbresëlënës. Ajo njoftoi për lançimin e produkteve të reja kozmetike me anë të një videoje me muzikë.
Në video,  në një motel të dyshimtë në mes të shkretëtirës, bëhen blerjet e produkteve dhe shkëmbimi i parave. Gjithashtu Kylie dhe tri vajza të tjera shfaqen në makinë përgjatë kësaj rruge. Duket pak konfuze dhe si e jashtëligjshme. I gjithë xhirimi fokusohet te “shkëlqyesi i buzëve” dhe hijeshia që ai u jep buzëve.
Siç ndodh gjithmonë, produktet e kozmetikës të Kylie-y shiten direkt, në pak sekonda sapo lançohen.

.

Etiketimet
Shperndaje