Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kylie Jenner në kopertinën e “Paper Magazine”

April 06
17:11 2016

Çfarëdo mendimesh të keni rreth Kardashin- Jenner është e vështirë të mohoni faktin se janë një familje e të mbijetuarve. Fillimet e tyre nuk kanë nevojë të ripërsëriten por duhet thënë se janë  protagonist ende. Njëra prej tyre, specifikisht Kylie ka dhënë një intervistë për revistën “Paper” në të cilën ka pozuar tepër seksi dhe provokuese. Intervista është zhvilluar nëpërmjet “Direct Me” në Instagram, ku më e reja e familjes së famshme u është përgjigjur një sërë pyetjesh.  Shfletoni galerinë dhe shihni fotot seksi dhe ekperimentuese në ngjyrë të Kylie-t .

Etiketimet
Shperndaje