Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kylie Jenner mahnit fansat me foton e saj të fundit

Kylie Jenner mahnit fansat me foton e saj të fundit
November 09
13:31 2016

Kylie Jenner nuk resht së surprizuari ndjekësit e saj në rrjete sociale. Mbrëmjen e djeshme ajo ka postuar një foto ku shfaqet e “veshur” e gjitha me bojë blu. Nuk është çudi tashmë që motrat Kardashian-Jenner nuk ngurrojnë të tregojnë format e tyre trupore. Kylie ka lënë pak vend për imagjinatën në setin e saj të fundit fotografik. Fotoja e postuar është realizuar nga Sasha Samsonova, e klasifikuar nga modelja si e preferuara e saj. Në këtë foto, Kylie shfaqet seksi e sensuale, me bojë blu që i mbulon trupin, këmbët e duart. Modelja na ka treguar se kjo foto është shkrepur në sajë të një projekti të ri që ajo po zhvillon, edhe pse pjesën më të madhe të kohës ia ka dedikuar linjës së saj të kozmetikës.
“Vizioni im. Mezi po pres që edhe ju të shihni se çfarë kam në mendje dhe që po punoj gjatë gjithë kësaj kohe. 100% Kylie”- ka shkruar ajo në Instagram./Blitz.al/

unreleased project with @sashasamsonova

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on

Shperndaje