Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kylie Jenner kopjon një artiste make up-i

Kylie Jenner kopjon një artiste make up-i
November 21
17:48 2016

Kylie Jenner ka nxjerrë fotot promovuese të produkteve të saj kozmetike për festat e fundvitit. Por ajo është akuzuar se ka kopjuar një artiste make up-i, sepse fotot janë të njëjta me të.

Artistja e make up-it, Vlada Haggerty, ka postuar fotot përafërsisht me Kylie në shtator, kurse Jenner zgjodhi që këto foto t’i promovojë në fundvit.

Fansat e saj i kanë dalë në mbrojtje, duke thënë se trendet e make up-it janë në të gjithë botën dhe për këtë arsye mund të ndodhë që kombinimet të jenë të njëjta./Blitz.al/

ka2 ka1

Komento
Shperndaje