Blitz

 Breaking News

Kylie Jenner hap dyqanin “Kylie Cosmetics”

Kylie Jenner hap dyqanin “Kylie Cosmetics”
June 25
15:08 2016

Kylie Jenner ka njoftuar zyrtarisht, nëpërmjet disa postimeve në Instagram, që është duke hapur një dyqan me linjën e saj të kozmetikës. Kylie deri sot i shiste produktet e saj nëpërmjet internetit, por ajo tani po hap një dyqan dhe duket se do ta zgjerojë më shumë linjën e saj të kozmetikës.

Dyqani i parë i quajtur “Kylie Cosmetics” do të jetë me qendër në Kaliforni.  Gjithashtu ajo ka lajmëruar se do të ketë shumë oferta për produktet kozmetike në dyqanin e saj. Mesa duket Kylie-t po i pëlqen bota e biznesit dhe kërkon të futet më shumë brenda saj.

 

Tags
Share