Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kylie Jenner blen një shtëpi tjetër

Kylie Jenner blen një shtëpi tjetër
August 18
17:00 2016

Kylie Jenner ka filluar të shtojë pasuritë e saj të patundshme. Bëri mjaft bujë lajmi për shtëpinë që Kylie bleu për 6 milionë $.

Historia përsëritet për ditëlindjen e saj, pasi ka blerë shtëpinë e saj të dytë. Shtëpia ndodhet ngjitur me atë që bleu një vit më parë dhe ajo e bleu për 4.5 milionë $. Shtëpia ka 4 dhoma gjumi dhe 4 banja./Blitz.al/

 

Shperndaje