Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ky urim i Selenës për ditëlindjen e Justin Bieber, është thjesht ai që të gjithe ne prisnim

Ky urim i Selenës për ditëlindjen e Justin Bieber, është thjesht ai që të gjithe ne prisnim
March 02
11:32 2018

Çifti Selena Gomez dhe Justin Bieber bën një bujë të madhe me ribashkimin e tyre dhe u fol shumë për ta. Nga mamaja e Selenës e cila nuk ishte dakord e deri tek aludimet për një ndarje të dytë mes tyre.

Por duket se çifti janë më të dashuruar se kurrë sepse janë parë dhe fotografuar duke kaluar çaste shumë të lumtura pranë njëri-tjetrit

Por  ajo cfarë na ka bërë të mendojmë se tashmë gjërat po shkojnë edhe më mirë është postimi i fundit i Selenës në Instagram ku ka uruar të dashurin e saj me rastin e 24-vjetorit të lindjes.

“1 Mars 1994, kishte lindur dikush që unë e njoh e që ndodh të jetë super cool. Boom!- shkruan Selena dhe në foto duket 26-vjeçarja e shtrirë duke qeshur dhe në ballë mban një foto të Bieberit.

Shpresojmë që gjërat të shkojnë kështu siç janë për momentin plot dashuri dhe përkushtim .

/Blitz.al/

March 1, 1994 someone I know that happens to be super cool was born. Boom.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

Komento
Shperndaje