Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ky mashkull simpatik i vjen Anjeza Majës në dritare…

Ky mashkull simpatik i vjen Anjeza Majës në dritare…
November 01
15:42 2016

Jemi mësuar që vajzave t’u bëjnë serenata në dritare, të paktën kështu na kanë mësuar romanet dhe novelat.

Ama për moderatoren Anjeza Maja kjo gjë nuk vlen. Në dritaren e saj është shfaqur një yll i famshëm i futbollit tonë. Kush? – do të thoni ju. Lorik Cana.

Anjeza ka postuar në InstaStory, në Instagram, një foto ku ndodhet brenda në makinë dhe në dritare shfaqet Lorik Cana, ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare të Futbollit.

“Se kush na erdhi në dritare… Lorik”, – shkruan Anjeza në foton e postuar në rrjetin social. /Blitz.al/

 

whatsapp-image-2016-11-01-at-14-21-27

Komento
Shperndaje