Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ky është reagimi shokues i George Clooney-t pasi dëgjoi mbi divorcin Jolie-Pitt!

Ky është reagimi shokues i George Clooney-t pasi dëgjoi mbi divorcin Jolie-Pitt!
September 21
10:09 2016

George Clooney është një nga miqtë më të mirë të Brad Pitt dhe Angelina Jolie. Me të dy aktorët ai ka qenë mjaft i afërt duke pasur një marrëdhënie të mirë për mbi 10 vite.

Clooney e ka marrë vesh ndarjen e çiftit të njohur nëpërmjet mediave dhe ka mbetur mjaft i habitur nga lajmi. “Jam shumë, po shumë i mërzitur nga kjo që kam dëgjuar. Çfarë ka ndodhur?! As nuk e kisha imagjinuar ndonjëherë këtë. Kjo është një ngjarje shumë e pakëndshme jo vetëm për familjen e tyre, është edhe një thyerje besimi se një familje e shëndetshme dhe e bukur siç ishte ajo mund të funksionojë”, – ka qenë reagimi i plotë i tij. /Blitz.al/

Shperndaje