Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ky është përqafimi më i ëmbël që Lori Hoxha mund të ketë marrë ndonjëherë

Ky është përqafimi më i ëmbël që Lori Hoxha mund të ketë marrë ndonjëherë
January 25
15:10 2017

Familjeve Hoxha-Liço, prej më shumë se një muaji, u është shtuar një anëtar i ri, djali i Sarës dhe Ledionit. London Noor i ka sjell gëzim familjes dhe ka bërë të lumtur jo vetëm prindërit e tij, por edhe Lori Hoxhën, të cilën e bëri teze për herë të parë.

Që para se London të vinte në jetë, Lori i ka bërë shumë dhurata, të cilat shpesh i ndante me ndjekësit e saj në Instagram. Tashmë që tezja mund ta puthë e ta përqafojë nipin e saj, nuk ka lumturi më të madhe! Pak minuta më parë, Lori ka postuar një foto të sajën duke mbajtur në duar vogëlushin, i cili i ka dhënë një përqafim tezes së tij këtë mëngjes.

 

 Padyshim ky është përqafimi më i ëmbël që Lori Hoxha mund të ketë marrë ndonjëherë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje