Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ky detaj e bën Arminën një rrokere seksi…

Ky detaj e bën Arminën një rrokere seksi…
November 25
17:23 2016

Armina Mevlani është një nga blogeret më të ndjekura dhe më “in” të momentit. Kjo edhe për shkak të guximit që ka për të ndjekur trendet më të fundit të modës.

Ajo ka publikuar ditën e sotme disa foto në InstaStory, ku përveçse shfaqet mjaft bukur, tregon edhe një ndryshim në pamjen e saj. Armina ka vendosur një pirsing!

Ky pirs, i cili duket të jetë nga ata që përdorin rocker-et e famshme në Hollywood, e bën Arminën të duket mjaft “cool” dhe mjaft bukur.

Bravo Armina! /Blitz.al/

whatsapp-image-2016-11-25-at-16-58-37-1whatsapp-image-2016-11-25-at-16-58-37-2 whatsapp-image-2016-11-25-at-16-58-37 whatsapp-image-2016-11-25-at-16-58-39-1 whatsapp-image-2016-11-25-at-16-58-39

Shperndaje