Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kush tha që u ndanë? Selena Gomez dhe Justin Bieber sërish bashkë!

Kush tha që u ndanë? Selena Gomez dhe Justin Bieber sërish bashkë!
February 02
12:11 2018

Pak kohë më parë në media ka qarkulluar lajmi se pas ribashkimit të bujshëm, Selena Gomez dhe Justin Bieber ishin ndarë sërish. Madje as nëna e Selenës nuk ishte pro kësaj lidhje.

Po mesa duket çifti jo vetëm që nuk është ndarë por duken shumë të lumtur përkrahë njëri tjetrit.

Selena ka marrë pjesë në një ndeshje hokei këtë javë, ku njëri prej lojtarëve ishte pikërisht Justin. Ajo ka ndjekur të dashurine  saj deri në fund dhe më pas shihet se Justin i ka dhuruar puthje./Blitz.al/

selena gomez

justin bieber hockey

 

Komento
Shperndaje