Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kush i dhuron lule Encës?

Kush i dhuron lule Encës?
May 05
17:07 2016

Surprizohet Enca Haxhia!

Këngëtarja vetëm para pak minutash ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram, ku mban në duar një kuti të mbushur me trëndafila ngjyrë rozë dhe të bardhë.

Enca, duke u shprehur se i dashuron lulet, shkruan se ka marrë dhuratën më të bukur, e cila vjen nga qyteti i New York-ut!

Le të themi se tashmë fansat (anonimë ose jo), duke marrë shembull nga historia e Luana Vjollcës, kanë gjetur një strategji tjetër për t’i fituar zemrën këngëtares!

Ajo që të bën përshtypje nga foto është dhe kombinimi i ‘look’-ut të Encës me ngjyrën e trëndafilave. Të jetë rastësi vallë?

Etiketimet
Shperndaje