Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kush është shqiptarja në Kanë në krah të Di Caprios?

May 20
17:35 2016

 

 

Një nga personazhet e famshëm shqiptarë që ndodhet në Festivalin prestigjioz të filmit në Kanë është edhe modelja Aurela Hoxha.

Ajo ka postuar vazhdimisht këto ditë foto nga qyteti më në zë i Francës, por mesa duket ka “harruar” të postojë ato më të rëndësishmet: fotot e takimit me Leonardo Di Caprio-n.

Në fotot e publikuara nga “Express” duket qartë Hoxha dhe Di Caprio pranë njëri-tjetrit, duke biseduar ndoshta? Akoma nuk dimë nëse ishte thjesht një takim i rastit mes modeles dhe aktorit të famshëm ndaj po presim “fjalën” e Aurelës për të na shuar këtë kuriozitet.

 

Etiketimet
Shperndaje