Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kush është femra shqiptare më e bukur VIP? Manushi befason Luana Vjollcën me zgjedhjen e tij

Kush është femra shqiptare më e bukur VIP? Manushi befason Luana Vjollcën me zgjedhjen e tij
December 17
10:05 2017

Mbrëmjën e djeshme në puntatën e rradhës të spektaklit “Shiko Kush Luan”  Edi Manushi ka suprizuar Luanën. Ai në një lojë përballë “rivalit” të tij Gent Haziri është pytur nga moderatorja dhe autorja e programit se kush është femra shqiptare më e bukur VIP. Manushi nuk e ka vonuar përgjigjen duke thënë: “Ti je” , dhe Luana menjëherë është shprehur:”E dëgjove Marina”.

Duket se ajo është suprizuar nga përgjigjja sepse Manushi ka bashkëpunuar me motrën e saj Marina Vjollca për shumë vite dhe kanë patur një mardhënie shumë të mirë me njëri tjetrin. Gjithsesi duke qënë se është një spektakël ku zhvillohen lojra të ndryshme ndonjëherë përgjigjet mbesin edhe në sensin e shakasë.  /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje