Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kush është engjëlli i Beatrix-it?

Kush është engjëlli i Beatrix-it?
May 20
18:05 2016

 

 

Prezantimi i prindërve të këngëtarëve shqiptarë për publikun është diçka e rrallë.

Por, mesa duket, Beatrix Ramosaj ka vendosur “të thyejë” akullin duke publikuar një foto me atin e saj të ndjerë.

Me anë të një postimi në Instagram, ka kujtuar të atin në ditën e tij të lindjes duke shkruar: “Gëzuar ditëlindjen, engjëll i ëmbël! Na mungon çdo ditë e më shumë. Të dua babi, u prehsh në paqe! Gjithmonë vajza jote e vogël #53”.

Tashmë bëhen plot 6 vite që nga ndarja nga jeta e babait të Beatrix-it, i cili sot do të mbushte 53 vjet.

Komento
Etiketimet
Shperndaje